do początku mapa serwisu kontakt  
 Pl  |  En 
Pomoce dydaktyczne OZE dla szkół
Pomoce dydaktyczne

  Nasza firma wyspecjalizowała się w wyposażaniu szkół posiadających kierunki nauczania o odnawialnych źródłach energii, w pomoce dydaktyczne.

 

     Posiadamy odpowiednio przeszkoloną kadrę, która służy pomocą w doborze odpowiednich komponentów, aby były one najbardziej funkcjonalne w edukacji młodzieży.

więcej
 
Urząd Gminy Kurzętnik

    Wójt Gminy Kurzętnik zamówił dla Szkół Podstawowych gminy Kurzętnik pomoc dydaktyczną w postaci przyczepki samochodowej na której zostały zainstalowane różne urządzenia służące pozyskiwaniu odnawialnych źródeł energii działające z sobą w połączeniu, czyli tzw urządzenie hybrydowe.

więcej
 
Zespół Szkół w Połańcu

    W 2014 roku wykonaliśmy projekt, a w 2015 roku wyposażyliśmy Zespół Szkół w Połańcu  w zestawy instalacyjne OZE. W skład tych zestawów wchodzą: instalacja solarna kolektorów do ogrzewania wody użytkowej oparta 

więcej
 
Zespół Szkół w Staszowie

    W 2015 roku wyposażyliśmy Zespół Szkół w Staszowie,  w zestawy instalacyjne OZE. W skład tych zestawów wchodzą: instalacja solarna kolektorów do ogrzewania wody użytkowej oparta na kolektorze rurowym z pompą ciepła zainstalowaną w kołnierzu rewizyjnym, 

więcej
 
Zespół Szkół w Płońsku

    Wyposażyliśmy Zespół Szkół im. R. Rutkowskiego w Płońsku, w elastyczne moduły amorficzne łącznie z kontrolerami oraz akumulatorami, na których uczniowie będą mogli sprawdzać ilość produkowanego prądu przez moduł, jakość ładowania akumulatora jak również podłączyć odbiornik prądu w postaci żarówki.

więcej
 
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu

    W 2014 roku zwróciła się do nas Dyrektor Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu o wyposażenie pracoklasowni w elementy odnawialnych źródeł energii jak pomoce dydaktyczna.

więcej